Samenstelling wijkraad

/Samenstelling wijkraad
Samenstelling wijkraad 2017-11-07T19:31:21+00:00

DAGELIJKS BESTUUR WIJKRAAD

Naam

Functie

Emailadres

Shirley van Hoof

Voorzitter

Voorzitter@padbroek.nl

Jan Mulder

Secretaris

secretaris@padbroek.nl

Melany Kreileman

Penningmeester

penningmeester@padbroek.nl

 

LEDEN
WIJKRAAD

Naam

Functie

Straten wijkdeel

Emailadres

Adrie Muyris

Contactpersoon AED

 

aed@padbroek.nl

Tiny Ooms

Contactpersoon speeltuinen

 

Tiny.ooms@home.nl

Vacature

Contactpersoon wijkdeel 1

Hazeleger/Moleneind

Nannie Verbruggen

Contactpersoon wijkdeel 2

Korhoenderveld

nannieverbruggen@home.nl

 

 

 

 

Vacature

Contactpersoon wijkdeel 3

 

Patrijzenveld/Fazantenveld

Hub Janssen

Contactpersoon wijkdeel 4

Berenkuil/Wolfskuil/
Dassenburcht/Houtsnipwal

hub-ellyjanssen@kpnmail.nl

Shirley van Hoof

Contactpersoon wijkdeel 3
Kookclub Vitalisering Padbroek

Berenkuil/Wolfskuil/
Dassenburcht/Houtsnipwal

jeffvince1@gmail.com

Piet Kok

Beheerder website/ groencoördinator

webmaster@padbroek.nl

Adri-Jan Putmans

Contactpersoon

Wezelhof/Vossehol/Reeveld

a3jan66@gmail.com

Peter Klerkx

Groencoördinator

Hazeleger/Moleneind

peterklerkx@live.com

Sjef Rensman

Contactpersoon wijkdeel 6
Renovatie Doehuis

Buizerdhorst/Havikshorst

 

Vacature

Contactpersoon wijkdeel 7

Marter-revier/ Hermelijnkwartier

 

Vacature

Contactpersoon wijkdeel 9

Sperwerhorst/Everdrift

 

Vacature

Contactpersoon wijkdeel 10

Messemaker

 

 

 PROFESSIONELE
BETROKKENEN

Naam

Functie

Emailadres

Jos van Lijssel

Wijkagent

jos.van.lijssel@politie.nl

Wendy Huijbers

Sociaal werker Sociom

Lid Sociaal kernteam Cuijk

wendyhuijbers@sociom.nl

Gerard Stoffels

Gemeente Cuijk, wethouder
vitalisering

 

Gert Zegers

Gemeente Cuijk, projectleider
vitalisering